polish flag union-jack
Tlumacz przysiegly Londyn – Tłumacz Przysięgły UK/ Sworn Translator UK
londonJeżeli mieszkasz w Londynie   - skorzystaj z naszych usług i pełnego zakresu  tłumaczeniowego. Nasze  oferty skierowane są do osób zainteresowanych nie tylko wykonaniem przekładu przysięgłego, ale także zwykłego. Zajmujemy się między innymi takimi tekstami  jak: życiorysy oraz różnego rodzaju teksty specjalistyczne, w stosunku do których potwierdzenie może nie być konieczne lub nie.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania przekładu pism oficjalnycj i urzędowych ( numer uprawnienia: TP/6047/05).

Wykonujemy niedrogie i rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione. Nasze ceny często nie są wyższe niż 15 funtów za cały dokument.

Skorzystaj z ciągle trwającej promocji: do każdego zamówienia proponujemy bezpłatną kopię.

Pocztą wysyłny jest  oryginał przekładu, lepszą przesyłką – listem poleconym, skan wysyłanyjest na email.

Po otrzymaniu przesyłki, dokument wraz z załączonym przekładem z pięczecią może być przedstawiony w urzędzia lub instytucji, która go wymagają.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty  odwiedź na stronę główną. Są tam informacje na temat sposobu zamawiania, wysyłki i czasu oczekiwania. Na tej stronie możesz także sprawdzić cenę lub skontaktować się jeżeli masz pytania lub wątpliwości.

Obsługujemy w przeważającej ilości osoby z miasta Londyn i okolic, niemnej jednak obsługujemy  osóby z wielu innych miast w UK.

WhatsApp chat